SNN TACTICAL PLASTİK KILIF SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 2019 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş bir firmadır.

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalitede silah ve bıçak kılıfları tasarlayıp üretmektir. 


Atıcılarımızın daha üst seviyelerde çalışmalar yapmalarını ve taktik üstünlük sunan profesyonel ekipmanlar ile güvenli silah taşımalarını sağlamaktır. 


Türkiye’de SNN TACTICAL tarafından üretilen KYDEX kılıflar Polis, Asker ve sivillerin kullanımına yönelik ürünlerdir.


Kalite Politikası :

Silah Kılıfı Sektöründe faaliyet gösteren SNN TACTICAL Türkiyede ve dünyada  marka olmayı amaçlamıştır.
 
Bu amaca ulaşmak için,
• İş ahlakı, güven ve doğruluk anlayışını benimsemiş,
• Gelişen Kalite Yönetim standartları şartlarına uyan, takip eden, çevre ve topluma saygılı
• Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlayan,
• Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayan,
• Personel yetkinliğini en üst seviyeye çıkaran,
• Konusunda müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve rekabetçi ürünler üretmektir. Bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için tüm çalışanların katılımı ile üretimde sürekli iyileştirmeyi sağlayarak bir dünya şirketi olmaktır.


MİSYON

Misyonumuz, başta ülkemizin ihtiyaçlarını göz önüne almak suretiyle, 

Hafif silah kategorisinin alt ve en üst segmentlerinde silah kılıfları tasarlamak, geliştirmek ve bunları en yüksek kalitede üretmek;

Bu amaca ulaşmak için de öncelikle kullanıcı ihtiyaçlarını tespit edecek, dünyada varsa mevcut çözümleri ürünlerimize uygulayacak; yok ise bu çözümleri geliştirecek, yani teknoloji, konsept ve trendleri yakından takip edecek yetişmiş insan kaynağına yatırım yapmaktır.  


 

VİZYON

Vizyonumuz, 


Markamızın sadece Türkiyede en iyi silah kılıfı üreticisi olmadığını, sivil ve resmi kullanıcılara yönelik geliştirmekte olduğumuz ve geliştireceğimiz bilgi teknolojisi temelli çözümler ile bıçak kılıfları ve silah kılıfları alanında çığır açan ürün ve çözümler yaratan ve giriştiği tüm işlerde başarılı olan bir firma olduğumuzu göstermek ve sadece ülkemizde değil, dünya pazarında da ticarete açılmaktır.


ETİK DEĞERLER  

• DÜRÜSTLÜK, DOGRULUK VE ŞEFFAFLIK: Kuruluşumuz faaliyet ve etki alanı içindeki tüm davranışlarında, dürüstlük, doğruluk ve şeffaflık ilkelerini gözetir.
• MÜŞTERİ ODAKLILIK: Kuruluşumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek, faaliyetlerinin müşterilerimizin üzerinde olumlu etki yaratmasını amaçlar. Ayrıca için kalite ve teslimat performanslarımızı en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar.
• MÜKEMMELLİK: Kuruluşumuz etik ilkelere ve kanunlara uygun ve performans odaklı çalışarak mükemmelliği yakalamaya çalışır.
• SORUMLULUK: Kuruluşumuz tüm ürün ve hizmetlerinin sosyal, ekonomik ve çevresel etkilerini takip eder ve tüm paydaşlarına karşı bu doğrultuda sorumlu olduğunun farkındadır.
• SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: Kuruluşumuz bugünün neslinin ihtiyaçlarının gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün verilmeden karşılanması gerektiğinin bilincindedir.
• SAYGI: Kuruluşumuz çalışanlarının, paydaşlarının ve rakiplerinin her türlü haklarına ve itibarlarına saygı duymaktadır.
• ADALET: Kuruluşumuz çalışanlarına, paydaşlarına ve rakiplerine karşı adil davranacağını ve her türlü ayrımcılıktan kaçınacağını taahhüt eder.